VT WeightLoss - шаблон joomla Книги
štvrtok, 20 November 2014 21:00

Kurzy

Napísal(a) 

Škola liečebného hladovania a regeneračnej diety ( ŠLHRD )  

11-dňový kurz liečebného hladovania a 4 dni zahájenia regeneračnej diety 

7.ročník - rok  2020 

 

Z dôvodu nepriaznivej situácie COVID 19, boli sme nútení zrušiť všetky jarné kurzy. Keďže situácia sa pozitívne mení, vyhlasujeme nové termíny kurzov, ktorè snáď aj zrealizujeme. Prednosť majú záujemcovia zo zrušených kurzov. Termíny sa môžu ešte priebežne meniť, v závislosti na vývoji situácie a vyhlasovaných opatreniach vlády. 
1/ 13.6.-27.6.2020-obsadeny

2/ 27.6.-11.7.2020- obsadeny

3/ 05.9.- 19.9.2020- obsadeny

4/ 19.9.- 3.10. 2020- obsadeny

 

Na kurzy je možnosť hlásiť sa aj ako náhradník kurzu. 

 

Odborný metodik :  RNDr. Jozef  Valuch,CSc.

miesto: Trenčianske Teplice

počet účastníkov : max 22

Izby sú  2-lôžkové a v obmedzenom množstve 1- lôžkové. Cena kurzu : 2-lôžková izba obsadená dvomi účastníkmi - 590€/ osoba,1-lôžková izba - 750€/osoba. 

Prihláška sa považuje za záväznú až po úhrade účastníckeho poplatku.  Pri prihlásení a odobrení možnosti nàstupu organizátorom kurzu, je záujemca povinný uhradiť 250€, ako záväzný prejav záujmu . Tento poplatok sa započítava do účastníckeho poplatku. V prípade, že záujemca na prihlásený kurz nenastúpi, z akýchkoľvek dôvodov, poplatok  je nevratný, s výnimkou nezaradenia účastníka do kurzu zo  strany odborného metodika resp. neotvorenia /zrušenia kurzu . 

Každý účastník  pred nástupom na kurz je povinný , formou mailu , informovať a doložiť správu o svojom zdravotnom stave a užívaných liekoch .  Po zhodnotení zdravotného stavu ( lekár, odborný metodik) , sa  vyhradzuje právo odmietnuť zaradenie žiadateľa  do kurzu.  Každý účastník musí akceptovať pokyny odborného metodika ;  kurz sa riadi sanatórnym režimom , návštevy tretích osôb na izbách (mimo účastníkov kurzu) sú zakázané , môžu sa pokladať  za porušenie poriadku kurzu liečebného hladovania , a viesť k vylúčeniu účastníka z kurzu, bez práva na náhradu poplatku ; kurz je 14 dňový, akékoľvek skoršie odchody alebo neskoršie nástupy sú nevhodné, narúšajúce priebeh a morálku kurzu ako i metodiku a účinky liečebného hladovania. Každý účastník si vedie denník sebapozorovania , s dennými meraniami tlaku, váhy, vybraných parametrov moču ; každý deň sa prevádzajú spoločné športové aktivity ( cca 3-hodinové turistické spoločné vychádzky a spoločné cvičenia), návšteva termálneho  kúpeľného bazéna , večer odborné prednášky, diskusie, medzitým spoločný aj individuálny program, povinný oddychový čas.

Poplatok  zahŕňa 14 nocí ubytovania , prednášky, odborné  metodické vedenie, lekársky dohľad, 4 dni zahájenia regeneračnej diety ( príjem čerstvých zeleninových a ovocných štiav ). 

Doprava na kurz je individuálna.

Povinné aktivity pri liečebnom hladovaní zahŕňajú športovo-pohybové aktivity (fit lopta, joga, pilates, kyslíková dráha...),termálny relaxačný ,kupeľný bazén resp. iné,  tieto si pripláca každý účastník na mieste , cca 120€  ( čo zahŕňa 13-krát termálny bazén,  spoločné kondičné cvičenie, kyslíková dráha ); nepovinné aktivity (kúpeľné procedúry a iné) sú možné absolvovať len po konzultácii s odborným metodikom a v čase osobného voľna.

Organizátor si vyhradzuje právo neotvoriť kurz  v prípade ak 14 dní pred zahájením kurzu počet prihlásených bude menej ako 15. Rovnako si  vyhradzuje právo odmietnuť  účastníka v prípade naplnenia maximálneho počtu  účastníkov kurzu alebo zdravotnej kontraindikácie . 

Každý účastník bude približne  mesiac pred nástupom na kurz informovaný, formou mailu,  o organizačných pokynoch a psychickej  priprave  a úprave stravy .

Tešíme sa na Vás !

Akékoľvek otázky  adresujte na : ŠLHRD , Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.