VT WeightLoss - шаблон joomla Книги
štvrtok, 20 November 2014 13:00

Kurzy

Napísal(a) 

Škola liečebného hladovania a regeneračnej diety ( ŠLHRD )  

11-dňový kurz liečebného hladovania a 4 dni zahájenia regeneračnej diety 

7.ročník - rok  2020 

 

Z dôvodu záujmu otvárame ďaľší kurz :   
01/2020   21.03. - 04.04. 2020- obsadené

02/2020   18.4.- 02.5.2020- obsadené

03/2020   2.05.-.16.5.2020- obsadené

04/2020   05.09. - 19.09. 2020-obsadené 

*možnosť hlásiť sa ako náhradník kurzu 2/3/4

 

Odborný metodik :  RNDr. Jozef  Valuch,CSc.

miesto: Trenčianske Teplice

počet účastníkov : max 24

Izby sú  2-lôžkové a v obmedzenom množstve 1- lôžkové. Cena kurzu : 2-lôžková izba obsadená dvomi účastníkmi - 590€/ osoba, 1- lôžková izba - 750€/osoba. 

Prihláška sa považuje za záväznú až po úhrade účastníckeho poplatku.  Poplatok sa kráti o 30% v prípade odhlásenia sa účastníka 60dní pred nástupom na kurz  a  o 50%  v prípade odhlásenia sa účastníka 30dní pred nástupom na kurz  ;  poplatok  je nevratný  v prípade odhlásenia sa účastníka  15dní pred termínom nástupu na kurz  resp. nenastúpenia na kurz , s výnimkou nezaradenia účastníka do kurzu zo  strany odborného metodika resp. neotvorenia kurzu . 

Každý účastník  pred nástupom na kurz je povinný , formou mailu , informovať a doložiť správu o svojom zdravotnom stave a užívaných liekoch .  Po zhodnotení zdravotného stavu ( lekár, odborný metodik) , sa  vyhradzuje právo odmietnuť zaradenie žiadateľa  do kurzu.  Každý účastník musí akceptovať pokyny odborného metodika ;  kurz sa riadi sanatórnym režimom , návštevy tretích osôb na izbách (mimo účastníkov kurzu) sú zakázané , môžu sa pokladať  za porušenie poriadku kurzu liečebného hladovania , a viesť k vylúčeniu účastníka z kurzu, bez práva na náhradu poplatku ; kurz je 14 dňový, akékoľvek skoršie odchody alebo neskoršie nástupy sú nevhodné, narúšajúce priebeh a morálku kurzu ako i metodiku a účinky liečebného hladovania. Každý účastník si vedie denník sebapozorovania , s dennými meraniami tlaku, váhy, vybraných parametrov moču ; každý deň sa prevádzajú spoločné športové aktivity ( cca 3-hodinové turistické spoločné vychádzky a spoločné cvičenia), návšteva termálneho  kúpeľného bazéna , večer odborné prednášky, diskusie, medzitým spoločný aj individuálny program, povinný oddychový čas.

Poplatok  zahŕňa 14 nocí ubytovania , prednášky, odborné  metodické vedenie, lekársky dohľad, 4 dni zahájenia regeneračnej diety ( príjem čerstvých zeleninových a ovocných štiav ). 

Doprava na kurz je individuálna.

Povinné aktivity pri liečebnom hladovaní zahŕňajú športovo-pohybové aktivity (fit lopta, joga, pilates, kyslíková dráha...),termálny relaxačný ,kupeľný bazén resp. iné,  tieto si pripláca každý účastník na mieste , cca 115€  ( čo zahŕňa cca 13-krát termálny bazén, cca 10-krát spoločné kondičné cvičenie, kyslíková dráha ); nepovinné aktivity (kúpeľné procedúry a iné) sú možné absolvovať len po konzultácii s odborným metodikom a v čase osobného voľna.

Organizátor si vyhradzuje právo neotvoriť kurz  v prípade ak 14 dní pred zahájením kurzu počet prihlásených bude menej ako 15. Rovnako si  vyhradzuje právo odmietnuť  účastníka v prípade naplnenia maximálneho počtu  účastníkov kurzu alebo zdravotnej kontraindikácie . 

Každý účastník bude približne  mesiac pred nástupom na kurz informovaný, formou mailu,  o organizačných pokynoch a psychickej  priprave  a úprave stravy .

Tešíme sa na Vás !

Akékoľvek otázky  adresujte na : ŠLHRD , Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.